באמצעות Invisalign תוכלו לקבל את החיוך אותו תמיד רציתם ללא שימוש באותם ה"ברזלים" המוכרים. היישור מבוצע בעזרת סדרה של קשתיות יישור שקופות כמעט בלתי-נראות. מעטים, אם בכלל, יידעו שאתם בטיפול אורתודונטי.

הקשתיות נוחות וניתנות להסרה ולכן לא ישפיעו על שגרת חייכם היומיומית. תוכלו לאכול ולשתות מה שתרצו. יתרון מהותי נוסף- יכולת השמירה על ההיגיינה הדנטלית, קרי צחצוח השיניים, טובה יותר בהשוואה ליישור שיניים בעזרת הגשר הקונבנציונלי.

כיצד ייראה הטיפול בשיטה זו?

הטיפול ב Invisalign מתחיל בביקור אצל ד"ר זיגמונד- המומחית ליישור השיניים שלכם ,שתוכל לקבוע האם אתם מתאימים לטיפול בשיטה. אם כן, ד"ר זיגמונד תשלח את הרישומים הדנטלים שלכם יחד עם תכנית הטיפול שבנתה, ל- Align Techniology בארה"ב. באמצעות טכנולוגיה ממוחשבת תלת מימדית, המתבססת על סריקה דיגיטלית מהמתקדמות ביותר, Invisalign מתרגמת את הוראות הרופאה לסדרה של קשתיות יישור שקופות המוצגות באמצעות הדמיה תלת מימדית של שיניכם לפני הטיפול, במהלכו וכן לאחריו- כך שתדעו מראש איך החיוך שלכם אמור להיראות לאחר סיום תהליך הטיפול (אגב, כך ניתן גם לחזות מתי יסתיים הטיפול...). כל קשתית שונה מעט מקודמתה, על מנת להזיז בהדרגה את שיניכם למצב הרצוי. הקשתית תורכב על ידכם למשך 7-10 יום ולאחריה תעברו לקשתית הבאה בסדר, וכן הלאה. משך הטיפול הממוצע ב-  Invisalign אורך בין 9-18 חודשים. במהלך טיפול יש להקפיד לבקר אצל ד"ר זיגמונד אחת ל 6-10 שבועות.