למטופליי מידע לתקופה הקרובה | zigmond-orthodontics

מטופליי היקרים!

לאור התפשטות מגיפת וירוס הקורונה בארץ ובהתאם להנחיות משרד הבריאות וגורמי רפואה בארץ ובעולם אני נאלצת להפסיק זמנית את הפעילות בכל המרפאות .

כפי שכולכם יודעים תקופה זו עלולה להיות ממושכת. אך אני יכולה להרגיע ולהגיד שלרוב אין בעיה משמעותית באי המשכת הטיפול הרציף לתקופה הזו. במיוחד במידה ואתם מקפידים על ההוראות שמסרתי לכם בתחילת הטיפול.

** יש לשמור על המכשור האורתודונטי , לא ללעוס מסטיקים ומזונות דביקים ומתוקים, להימנע מנגיסה של מאכלים קשים (יש לחתוך אותם לחתיכות קטנות לפני הכנסתם לפה) , להימנע מחטיפים , פירות יבשים, פופקורן וכו', להימנע משתייה ממותקת ומוגזת .

** הקפידו על ההיגיינה האוראלית- במיוחד כעת כשסדר יומכם השתבש יש נטיה לשכוח לצחצח. אני מדגישה את חשיבות הצחצוח 3 פעמים ביום + שטיפות עם מי פה המכילים פלואוריד.

** מטופלים המרכיבים גומיות בין לסתיות זמן רב ללא שהגיעו למרפאה - רצוי לעבור להרכבתן בלילות בלבד.

** מטופלי אינביזליין- יש להאריך את משך הרכבת כל קשתית לשבועיים. במידה והגעתם לקשתית האחרונה שברשותכם אנא המשיכו להרכיב אותה עד שנוכל לחזור לשיגרה ולתאם תור חדש לביקורת.

** מזכירה לכם שיש ברשותכם שעווה אורתודונטית שיכולה לעזור לכם במידה ומשהו מציק/דוקר/פוצע.במידה ותרצו ליצור עמי קשר במקרים דחופים ניתן לשלוח לי הודעה בווטסאפ ל- 050-2052407. רצוי מאוד לצרף תמונה או סרטון שמדגימים את הבעיה .

מאחלת לכולכם ולמשפחותיכם בריאות שלמה

מאורה